• Kategorie
  • Szukaj
  • Laptopy poleasingowe

To świetny kompromis między ceną a jakością. Jeśli szukasz wysokiej klasy, niezawodnego i sprawdzonego sprzętu komputerowego i nie chcesz wydawać dużych sum na jego zakup - wybór laptopów i komputerów poleasingowych jest idealnym strzałem w dziesiątkę.

To sprzęt z najwyższej półki, nie bez powodu nazywany klasą premium lub klasą biznes. Takie laptopy zostały stworzone do długotrwałej, niezawodnej pracy. Wykonane z nawyższej jakości komponentów, bez niepotrzebnych kompromisów. Cenione przez inforfmatyków i specjalistów branży IT. Niestety ich podstawową wadą jest cena, która przy nowych modelach zaczyna się często od 4-5 tysięcy złotych, a kończy dużo wyżej.

To sprzęt, który pracował już jakiś czas w różnego rodzaju firmach czy instytucjach (najczęściej 2-3 lata) i został wymieniony na nowszy model w ramach umowy leasingowej. Taki sprzęt trafił powrotnie do producenta, został sprawdzony pod kątem technicznym i jeśli przeszedł pozytywną weryfikację, został wprowadzony ponownie do obiegu przez firmy takie jak Enerson.

Nasi technicy ponownie sprawdzają go pod kątem technicznym, tak aby klient końcowy otrzymał pełnowartościowy produkt. Dzięki temu możemy z czystym sumieniem zaoferować 12-miesięczną gwarancję na wszystkie nasze sprzęty. 

Wszelkie naprawy, zarówno gwarancyjne jak i pogwarancyjne, nasz serwis realuzuje we własnym zakresie, dzięki czemu każda usterka jest naprawiana bez zbędnej zwłoki, ponieważ nie mamy konieczności zlecania i odsyłania napraw do serwisów zewnętrznych.