-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
|
|
Ocena produktu
-
LENOVO ThinkPad T490S i7-8565U 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro + zasilacz UŻYWANY
1294.00
Zarejestruj się, aby otrzymać za ten zakup 1294 punktów lojalnościowych.
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901443270522 |
Zamówienie telefoniczne: 517694788
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Model procesora | i7-8565U |
| Taktowanie procesora | 1,8 GHz |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba wątków | 8 |
| Cache procesora | 8 MB |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Generacja procesora | 8th gen Intel® Core™ i7 |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 4 GT/s |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,6 GHz |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 2133 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Typ produktu | Laptop |
| Materiał obudowy | Aluminium, Magnez |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 65 W |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Głębokość produktu | 226,2 mm |
| Wysokość produktu | 16,7 mm |
| Szerokość produktu | 328,8 mm |
| Waga produktu | 1,35 kg |
| Rodzaj ochrony hasłem | Zasilanie włączone |
| Rodzaj ochrony hasłem | Supervisor |
| Rodzaj ochrony hasłem | HDD |
| Rodzaj ochrony hasłem | SSD |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Model kontrolera WLAN | Intel Dual Band Wireless-AC 9260 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Podwójny ekran | Nie |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | IPS |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 700:1 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | Full HD |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 1 W |
| System dźwięku | Dolby Audio Premium |
| Układ audio | Realtek ALC3287 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 20 h |
| Pojemność baterii | 57 Wh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Format sygnału przedniego aparatu | 720p |
| Przednia kamera | Tak |
| Urządzenie wskazujące | ThinkPad UltraNav |
| Klawiatura odporna na ciecz | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Cechy szczególne | Windows 11 Pro 64bit dla komputerów Lenovo |
| Cechy szczególne | Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy |
| Cechy szczególne | W zestawie naklejki do spolszczenia klawiatury |
| Cechy szczególne | System jest preinstalowany na dysku |
| Cechy szczególne | Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki |
| Cechy szczególne | Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT Bronze |
| Szerokość | 480mm |
| Długość | 390mm |
| Wysokość | 75mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Produkt zawiera elementy elektroniczne, które nie powinny być wyrzucane do zwykłych śmietników.
• Zużyte produkty elektroniczne powinny być przekazywane do punktów zbierania sprzętu elektrycznego i elektronicznego.
• Utylizacja sprzętu elektronicznego powinna być zgodna z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.
Dane producenta
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
62 741 22 68
info_pl@lenovo.com
- Opinie o produkcie