-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
|
|
Ocena produktu
-
Lenovo Legion T7 34IAS10 Ultra 7 265KF 64GB DDR5 5600 SSD2TB GeForce RTX 5070 Ti 16GB NoOS Storm Grey
16874.00
Zarejestruj się, aby otrzymać za ten zakup 16874 punktów lojalnościowych.
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 198157299818 |
Zamówienie telefoniczne: 517694788
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Model procesora | 265KF |
| Cache procesora | 30 MB |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,5 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 20 |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Liczba wątków | 20 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 5,4 GHz |
| Efektywne rdzenie | 12 |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 3,3 GHz |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 3,9 GHz |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 4,6 GHz |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Wydajne rdzenie | 8 |
| Podstawowa moc procesora | 125 W |
| Generacja procesora | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Maksymalna moc turbo | 250 W |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba procesorów | 1 |
| Pamięć karty graficznej | 16 GB |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Model wbudowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Producent dedykowanego układu GPU | NVIDIA |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR7 |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Układ pamięci | 2 x 32 GB |
| Kolor produktu | Szary |
| Nazwa koloru | Storm Grey |
| Objętość | 34 l |
| Obudowa | Tower |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100 - 240 V |
| Zasilanie | 850 W |
| Waga produktu | 18 kg |
| Wysokość produktu | 477,4 mm |
| Głębokość produktu | 451,6 mm |
| Szerokość produktu | 211 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3048 m |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 12192 m |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Układ płyty głównej | Intel Z890 |
| System dźwięku | Dźwięk wysokiej jakości |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Układ audio | Realtek ALC1220 |
| Typ produktu | PC |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Zainstalowany system operacyjny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 2 TB |
| Napęd optyczny | Nie |
| NVMe | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 2 TB |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Nośniki | SSD |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 5 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 1 |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | Intel AI Boost |
| Obsługa efektów Windows Studio | Tak |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | ONNX RT |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | Windows ML |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | OpenVINO |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | WebNN |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | DirectML |
| Obsługa rzadkości | Tak |
| Wydajność NPU do | 13 TOPs |
| Całkowita wydajność procesora do | 25 TOPs |
| Szerokość | 580mm |
| Długość | 320mm |
| Wysokość | 630mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie otwierać obudowy urządzenia bez odpowiednich narzędzi i wiedzy technicznej.
• Upewnij się, że urządzenie jest wyłączone i odłączone od źródła zasilania przed przystąpieniem do jakiejkolwiek konserwacji.
• Zużyte urządzenia elektroniczne należy oddać do specjalistycznych punktów utylizacji.
Dane producenta
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
62 741 22 68
info_pl@lenovo.com
- Opinie o produkcie