-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
|
|
Ocena produktu
-
Lenovo Legion T5 30IAX10 Ultra 7 255HX 32GB DDR5 5600 SSD2TB GeForce RTX 5060 Ti 8GB 850W Win11 Eclipse Black
10499.00
Zarejestruj się, aby otrzymać za ten zakup 10499 punktów lojalnościowych.
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 198157744714 |
Zamówienie telefoniczne: 517694788
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,2 GHz |
| Cache procesora | 30 MB |
| Model procesora | 255HX |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba wątków | 20 |
| Liczba rdzeni procesora | 20 |
| Podstawowa moc procesora | 55 W |
| Efektywne rdzenie | 12 |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 1,8 GHz |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 2,4 GHz |
| Wydajne rdzenie | 8 |
| Maksymalna moc turbo | 160 W |
| Generacja procesora | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 5,2 GHz |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 4,5 GHz |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Producent dedykowanego układu GPU | NVIDIA |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR7 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Układ pamięci | 2 x 16 GB |
| Kolor produktu | Czarny |
| Nazwa koloru | Eclipse black |
| Objętość | 30 l |
| Obudowa | Tower |
| Zasilanie | 850 W |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100 - 240 V |
| Waga produktu | 15 kg |
| Głębokość produktu | 490,4 mm |
| Wysokość produktu | 414 mm |
| Szerokość produktu | 211 mm |
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Układ audio | Realtek ALC623 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| System dźwięku | Dźwięk wysokiej jakości |
| Typ produktu | PC |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 2 TB |
| Nośniki | SSD |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 2 TB |
| NVMe | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Całkowita wydajność procesora do | 33 TOPs |
| Wydajność GPU do | 8 TOPs |
| Wydajność NPU do | 13 TOPs |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | DirectML |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | OpenVINO |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | WebNN |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | ONNX RT |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | Windows ML |
| Obsługa rzadkości | Tak |
| Obsługa efektów Windows Studio | Tak |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | Intel AI Boost |
| Szerokość | 321mm |
| Długość | 549mm |
| Wysokość | 596mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Zużyte urządzenia elektroniczne należy oddać do specjalistycznych punktów utylizacji.
• Nie otwierać obudowy urządzenia bez odpowiednich narzędzi i wiedzy technicznej.
• Upewnij się, że urządzenie jest wyłączone i odłączone od źródła zasilania przed przystąpieniem do jakiejkolwiek konserwacji.
Dane producenta
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
62 741 22 68
info_pl@lenovo.com
- Opinie o produkcie