-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
|
|
Ocena produktu
-
LENOVO ThinkPad T470 i5-6300U 8GB 256GB SSD 14" FHD Win10pro + zasilacz UŻYWANY
746.00
Zarejestruj się, aby otrzymać za ten zakup 746 punktów lojalnościowych.
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901443358251 |
Zamówienie telefoniczne: 517694788
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Model procesora | i5-6300U |
| Cache procesora | 3 MB |
| Liczba wątków | 4 |
| Taktowanie procesora | 2,4 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 4 GT/s |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics 620 |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci | 2133 MHz |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Laptop |
| Materiał obudowy | Włókno węglowe, Magnez |
| Wysokość (z przodu) | 1,69 cm |
| Szerokość produktu | 331 mm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,88 cm |
| Głębokość produktu | 226,8 mm |
| Waga produktu | 1,32 kg |
| Kensington Lock | Tak |
| Rodzaj ochrony hasłem | Supervisor |
| Rodzaj ochrony hasłem | Zasilanie włączone |
| Rodzaj ochrony hasłem | HDD |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.1 |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Format obrazu | 16:9 |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ HD | Full HD |
| Układ audio | Realtek ALC3268 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Moc głośnika | 1 W |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro PL |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Nośniki | SSD |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Obsługiwane karty pamięci | SDHC |
| Obsługiwane karty pamięci | MMC |
| Obsługiwane karty pamięci | SDXC |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Typ portu ładowania | DC-in jack |
| Porty USB Sleep-and-Charge | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Port DVI | Nie |
| Wersja HDMI | 1.4b |
| Mikrofon | Nie |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawisze Windows | Tak |
| Urządzenie wskazujące | ThinkPad UltraNav |
| Cechy szczególne | W zestawie naklejki do spolszczenia klawiatury |
| Cechy szczególne | Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora |
| Cechy szczególne | System jest preinstalowany na dysku |
| Cechy szczególne | Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki |
| Cechy szczególne | Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy |
| Cechy szczególne | Windows 10 Professional wersja 64bit dla komputerów Lenovo |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Kabel zasilający | Nie |
| Szerokość | 425mm |
| Długość | 305mm |
| Wysokość | 80mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Produkt zawiera elementy elektroniczne, które nie powinny być wyrzucane do zwykłych śmietników.
• Zużyte produkty elektroniczne powinny być przekazywane do punktów zbierania sprzętu elektrycznego i elektronicznego.
• Utylizacja sprzętu elektronicznego powinna być zgodna z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.
Dane producenta
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
62 741 22 68
info_pl@lenovo.com
- Opinie o produkcie