-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
|
|
Ocena produktu
-
LENOVO ThinkPad T14s G4 i5-1345u 16GB 512GB SSD 14" FHD Win11pro + zasilacz UŻYWANY
3153.00
Zarejestruj się, aby otrzymać za ten zakup 3153 punktów lojalnościowych.
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901443358183 |
Zamówienie telefoniczne: 517694788
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,7 GHz |
| Generacja procesora | Intel® Core™ i5 13. generacji |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Model procesora | i5-1345U |
| Liczba wątków | 12 |
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Cache procesora | 12 MB |
| Taktowanie procesora | 3,5 GHz |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® Iris® Xe Graphics eligible |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5x-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci | 4800 MHz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Laptop |
| Waga produktu | 1,25 kg |
| Wysokość produktu | 16,9 mm |
| Głębokość produktu | 226,9 mm |
| Szerokość produktu | 317,5 mm |
| Kensington Lock | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Układ płyty głównej | Intel SoC |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Ekran matowy | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | IPS |
| Układ audio | Realtek ALC3287 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Urządzenie wskazujące | ThinkPad UltraNav |
| Cechy szczególne | Windows 11 Pro 64bit dla komputerów Lenovo |
| Cechy szczególne | W zestawie naklejki do spolszczenia klawiatury |
| Cechy szczególne | Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki |
| Cechy szczególne | Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora |
| Cechy szczególne | System jest preinstalowany na dysku |
| Cechy szczególne | Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy |
| Kabel zasilający | Nie |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Szerokość | 555mm |
| Długość | 350mm |
| Wysokość | 100mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Produkt zawiera elementy elektroniczne, które nie powinny być wyrzucane do zwykłych śmietników.
• Zużyte produkty elektroniczne powinny być przekazywane do punktów zbierania sprzętu elektrycznego i elektronicznego.
• Utylizacja sprzętu elektronicznego powinna być zgodna z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.
Dane producenta
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
62 741 22 68
info_pl@lenovo.com
- Opinie o produkcie