-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
|
|
Ocena produktu
-
LENOVO ThinkPad T14 G3 i5-1235u 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro + zasilacz UŻYWANY
2655.00
Zarejestruj się, aby otrzymać za ten zakup 2655 punktów lojalnościowych.
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901443358176 |
Zamówienie telefoniczne: 517694788
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,4 GHz |
| Model procesora | i5-1235U |
| Cache procesora | 12 MB |
| Liczba wątków | 12 |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Producent procesora | Intel |
| Taktowanie procesora | 3,3 GHz |
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® Iris® Xe Graphics eligible |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana + SO-DIMM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Laptop |
| Waga produktu | 1,32 kg |
| Wysokość produktu | 17,9 mm |
| Szerokość produktu | 317,7 mm |
| Głębokość produktu | 226,9 mm |
| Kensington Lock | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Układ płyty głównej | Intel SoC |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Typ HD | Full HD |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Ekran matowy | Tak |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Układ audio | Realtek ALC3287 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Urządzenie wskazujące | ThinkPad UltraNav |
| Cechy szczególne | Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora |
| Cechy szczególne | System jest preinstalowany na dysku |
| Cechy szczególne | Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki |
| Cechy szczególne | W zestawie naklejki do spolszczenia klawiatury |
| Cechy szczególne | Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy |
| Cechy szczególne | Windows 11 Pro 64bit dla komputerów Lenovo |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Kabel zasilający | Nie |
| Szerokość | 555mm |
| Długość | 350mm |
| Wysokość | 100mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Produkt zawiera elementy elektroniczne, które nie powinny być wyrzucane do zwykłych śmietników.
• Zużyte produkty elektroniczne powinny być przekazywane do punktów zbierania sprzętu elektrycznego i elektronicznego.
• Utylizacja sprzętu elektronicznego powinna być zgodna z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.
Dane producenta
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
62 741 22 68
info_pl@lenovo.com
- Opinie o produkcie