-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
|
|
Ocena produktu
-
LENOVO ThinkPad T14 G2 i7-1185G7 32GB 512GB SSD 14" FHD Win11pro + zasilacz UŻYWANY
Zarejestruj się, aby otrzymać za ten zakup 2489 punktów lojalnościowych.
| Wpisz swój e-mail |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901443355106 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,8 GHz |
| Generacja procesora | 11th gen Intel® Core™ i7 |
| Liczba wątków | 8 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Taktowanie procesora | 3 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Model procesora | i7-1185G7 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Cache procesora | 12 MB |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Typ produktu | Laptop |
| Waga produktu | 1,53 kg |
| Wysokość produktu | 17,9 mm |
| Głębokość produktu | 227 mm |
| Szerokość produktu | 329 mm |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Układ płyty głównej | Intel SoC |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | Full HD |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Ekran matowy | Tak |
| Układ audio | Realtek ALC3287 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Przednia kamera | Tak |
| Urządzenie wskazujące | ThinkPad UltraNav |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Kabel zasilający | Nie |
| Cechy szczególne | W zestawie naklejki do spolszczenia klawiatury |
| Cechy szczególne | Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy |
| Cechy szczególne | Windows 11 Pro 64bit dla komputerów Lenovo |
| Cechy szczególne | System jest preinstalowany na dysku |
| Cechy szczególne | Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki |
| Cechy szczególne | Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Szerokość | 300mm |
| Długość | 420mm |
| Wysokość | 75mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Produkt zawiera elementy elektroniczne, które nie powinny być wyrzucane do zwykłych śmietników.
• Zużyte produkty elektroniczne powinny być przekazywane do punktów zbierania sprzętu elektrycznego i elektronicznego.
• Utylizacja sprzętu elektronicznego powinna być zgodna z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.
Dane producenta
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
62 741 22 68
info_pl@lenovo.com
- Opinie o produkcie