-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
|
|
Ocena produktu
-
LENOVO ThinkPad T14 G1 i5-10310U 16GB 512GB SSD 14" FHD Win11pro (US QWERTY) + zasilacz UŻYWANY
1742.00
Zarejestruj się, aby otrzymać za ten zakup 1742 punktów lojalnościowych.
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901443270720 |
Zamówienie telefoniczne: 517694788
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Model procesora | i5-10310U |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,4 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Taktowanie procesora | 1,7 GHz |
| Konfigurowalne niższe TDP | 10 W |
| Konfigurowalne taktowanie niższego TDP | 0,8 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Konfigurowalne taktowanie wyższego TDP | 2,2 GHz |
| Cache procesora | 6 MB |
| Generacja procesora | 10th gen Intel® Core™ i5 |
| Konfigurowalne wyższe TDP | 25 W |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Laptop |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Głębokość produktu | 227 mm |
| Szerokość produktu | 329 mm |
| Wysokość produktu | 17,9 mm |
| Rodzaj ochrony hasłem | Zasilanie włączone |
| Rodzaj ochrony hasłem | Supervisor |
| Rodzaj ochrony hasłem | HDD |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Moc głośnika | 2 W |
| System dźwięku | Dźwięk Dolby |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Układ audio | Realtek ALC3287 |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Przednia kamera | Tak |
| Typ prywatności | Przykrywka |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Kamera prywatności | Tak |
| Urządzenie wskazujące | ThinkPad UltraNav |
| Klawiatura odporna na ciecz | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Cechy szczególne | Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora |
| Cechy szczególne | Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy |
| Cechy szczególne | System jest preinstalowany na dysku |
| Cechy szczególne | Klawiatura QWERTY |
| Cechy szczególne | Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki |
| Cechy szczególne | Windows 11 Pro 64bit dla komputerów Lenovo |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT Gold |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Szerokość | 420mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 300mm |
Marka:
Lenovo
Model:
ThinkPad T14 Gen1
Typ:
standardowy
Model procesora:
Intel Core i5-10310U
Seria procesora:
Intel Core i5
Wielkość pamięci RAM:
16 GB
Pojemność dysku:
512 GB
Przekątna ekranu:
14"
Rozdzielczość (px):
1920 x 1080
Pamięć RAM:
16 GB
Gwarancja:
24 miesiące
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Produkt zawiera elementy elektroniczne, które nie powinny być wyrzucane do zwykłych śmietników.
• Zużyte produkty elektroniczne powinny być przekazywane do punktów zbierania sprzętu elektrycznego i elektronicznego.
• Utylizacja sprzętu elektronicznego powinna być zgodna z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.
Dane producenta
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
62 741 22 68
info_pl@lenovo.com
- Opinie o produkcie