-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
|
|
Ocena produktu
-
HP ProBook 450 G7 i5-10210U 8GB 256GB SSD 15,6" FHD (US QWERTY) Win11pro + zasilacz UŻYWANY
Symbol:
HP450G7i5-10210U8G256SSD15,6FHDW11p
1659.00
Zarejestruj się, aby otrzymać za ten zakup 1659 punktów lojalnościowych.
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901443358275 |
Zamówienie telefoniczne: 517694788
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Taktowanie procesora | 1,6 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 dziesiątej generacji |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,2 GHz |
| Liczba wątków | 8 |
| Cache procesora | 6 MB |
| Producent procesora | Intel |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 4 GT/s |
| Model procesora | i5-10210U |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 MHz |
| Typ produktu | Laptop |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Wysokość produktu | 19 mm |
| Głębokość produktu | 256,9 mm |
| Waga produktu | 2 kg |
| Szerokość produktu | 364,9 mm |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Ekran matowy | Tak |
| Typ matrycy | IPS |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Nośniki | SSD |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4b |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość komór baterii | 3 |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Clickpad |
| Kabel zasilający | Nie |
| Cechy szczególne | Windows 11 Pro 64bit dla komputerów HP |
| Cechy szczególne | System jest preinstalowany na dysku |
| Cechy szczególne | Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki |
| Cechy szczególne | Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy |
| Cechy szczególne | Klawiatura US QWERTY |
| Cechy szczególne | Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Piktogram(y) zagrożenia | Drażniące lub szkodliwe |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | Zagrożenie dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Piktogram(y) zagrożenia | Poważne zagrożenie dla zdrowia |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 420mm |
| Długość | 300mm |
| Wysokość | 75mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia.
• Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych.
- Opinie o produkcie