-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
|
|
Ocena produktu
-
Lenovo L24-4e 23.8"FHD IPS 100Hz 250nits AG HDMI, VGA Raven Black
420.00
Zarejestruj się, aby otrzymać za ten zakup 420 punktów lojalnościowych.
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 18.99 |
| Dostępność |
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 198156534620 |
Zamówienie telefoniczne: 517694788
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Nazwa koloru | Raven black |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy | 16 W |
| Pobór mocy (max) | 19 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 16 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 539,8 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 180 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 402,9 mm |
| Szerokość ramki (bok) | 2 mm |
| Waga (z podstawą) | 3 kg |
| Szerokość ramki (dół) | 2,14 cm |
| Szerokość (bez podstawy) | 539,8 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 44 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 325,7 mm |
| Waga (bez podstawy) | 2,7 kg |
| Szerokość ramki (góra) | 2 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Nie |
| Głębokość opakowania | 112 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,7 kg |
| Wysokość opakowania | 420 mm |
| Szerokość opakowania | 610 mm |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Długość kabla zasilającego | 1,8 m |
| Długość kabla HDMI | 1,8 m |
| Dołączone oprogramowanie | EU Energy Label (E-class) RoHS compliant |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ HD | Full HD |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6 ms |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 3000000:1 |
| Rozmiar plamki | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,7 cm |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Typ matrycy | IPS |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1300:1 |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Czas reakcji (ekstremalny) | 4 ms |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Ekran matowy | Tak |
| Gęstość pikseli | 92 ppi |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 22° |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| HDMI | Tak |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2250229 |
| Szerokość | 115mm |
| Długość | 415mm |
| Wysokość | 605mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.
• Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.
• Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.
Dane producenta
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
62 741 22 68
info_pl@lenovo.com
- Opinie o produkcie