Sprzęt poleasingowy Jest 34 produktów.

Doskonała propozycja dla osób szukających takiego sprzętu jak laptopy biznesowe, komputery stacjonarne, zasilacze, dyski, itp. w korzystnej cenie. Sprzęt poleasingowy to tzw. urządzenia z drugiej ręki, jednak w pełni sprawne oraz objęte gwarancją. Są to produkty używane, a także pochodzące z nadwyżek magazynowych czy też powystawowych prezentacji, które zostały u nas dokładnie przetestowane, a także odnowione. Dzięki temu możecie mieć pewność, że zakupione u nas używane laptopy biznesowe w niczym nie ustępują nowym modelom.

W asortymencie posiadamy produkty cenionych producentów jak na przykład Dell, Lenovo, HP i więcej.

Zapewniamy nie tylko szeroki wybór sprzętu poleasingowego o różnym typie procesora, pamięci RAM czy rozmiarze matrycy, ale również atrakcyjne ceny, a także szybką dostawę kurierską.

Komputery stacjonarne

U nas znajdą Państwo używane komputery stacjonarne cenionych marek jak na przykład Lenovo, Dell, HP i wielu innych. Jest to wysokiej jakości sprzęt poleasingowy, który został przez nas dokładnie sprawdzony, a także odnowiony. Oferujemy urządzenia PC typu desktop, All in One, tower, a także monitory w niezwykle atrakcyjnych cenach. Cały asortyment objęty jest gwarancją realizowaną bezpośrednio w placówkach Enerson.

Laptopy poleasingowe

Doskonała propozycja dla osób szukających taniego i niezawodnego sprzętu komputerowego! Oferujemy laptopy poleasingowe – są to urządzenia używane, aczkolwiek dokładnie przez nas sprawdzone i odnowione, a także objęte gwarancją Enerson. W asortymencie posiadamy szeroki wybór modeli pochodzących od znanych producentów, a także o różnych rozmiarach matrycy, pamięci RAM czy też parametrach technicznych.

Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów